8 tipů, kam vyrazit v zimě za exotikou – Bali

Exotické kraje v zimě lákají nejen teplým klimatem, ale i odlišným kulturním a sociálním prostředím, které pro řadu turistů představuje příjemnou změnu a odreagování. Turisté hledající exotickou dovolenou by přitom měli mít na paměti, do jakých destinací se vydávají. „Cestovatelé do exotických krajin by si předně měli zjistit, zda pro vybranou destinaci neplatí vízová povinnost, respektive zda země po českých turistech nepožaduje nějaký jiný typ dokumentů potřebný pro vstup. Zároveň by si měl každý vyhledat informace o tom, zda není nutné podstoupit preventivní očkování,“ upozorňuje Michal Tůma z cestovní agentury Invia.cz, která je největším prodejcem zájezdů a levné dovolené na českém internetu. Všechny tyto informace lze jednoduše získat například na internetových stránkách ministerstva zahraničních věcí. Dále je nutné dbát kulturních, sociálních a náboženských odlišností exotických destinací a vyvarovat se takového chování, které je pro dané lokality nepřijatelné.

V tomto miniseriálu vám přineseme celkem osm tipů pro vaši levnou dovolenou v oblíbených exotických destinacích. Prvním z nich je ostrov Bali.

Bali je nejzápadnější ostrov souostroví Malé Sundy náležícího k Indonésii. Tento tropický ráj je ze severu omýván Jávským mořem a z jihu Indickým oceánem. Země nabízí krásné přírodní scenérie. Jednou z největších přírodních zajímavostí je například aktivní posvátný vulkán Mount Agung ve vnitrozemí. Hlavním lákadlem ostrova jsou ovšem dlouhé slunečné pláže, které jsou rájem pro surfaře z celého světa. Nejznámější z nich zvaná Kuta měří dokonce šest kilometrů. Ostrovní letoviska jsou vyhlášena svým čilým nočním životem. Místní obyvatelstvo vyznává buddhistickou víru a hovoří místním dialektem indonézštiny. V turistických resortech však není problém domluvit se anglicky. Pro přílet na Bali platí pro české turisty povinnost mít platné vízum na 30 dní a zpáteční letenku. Vízum je možné zakoupit přímo na místě nebo prostřednictvím cestovní kanceláře. Desetidenní pobyt v této lokalitě je možné získat za cenu pohybující se kolem 30 tisíc Kč.

Levné zájezdy na Bali zobrazíte kliknutím na odkaz Levná dovolená Bali nebo můžete levné zájezdy na Bali vybírat z tipů níže.

[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-54e3826702bdf/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2016122501’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]