Budapešť – relaxace v lázeňské metropoli

23. 12. 2016
1553 přečtení

Hlavní město Maďarska se jakožto lázeňské centrum výjimečného významu může pochlubit více než stem termálních pramenů a činných vřídel. Teplota jejich vody se pohybuje v rozmezí 21 – 28 °C a najdete je v celkem téměř 50 fungujících městských lázních. V původní podobě se dokonce zachovaly i starobylé turecké lázně, památka na někdejší, 150 let trvající nadvládu Turků v Uhrách. Do Budapešti míří většina lázeňských hostů za léčbou nebo prevencí chorob pohybového ústrojí, gynekologických obtíží, chorob oběhového systému, poruch látkové výměny, zažívacího ústrojí či ledvin. Mezi vyhlášené budapešťské lázně patří Gellért, Széchenyi, Csillaghegyi, Dagály, Dandár, Király a Lukács.

V posledních letech se Budapešť stává cílem turistů hledajících levnou dovolenou nebo jen levný prodloužený víkendový pobyt plný relaxace a wellness a lázeňských procedur.

Pokud i vy chcete vyrazit za krásami maďarské metropole najdete nabídku levných zájezdů do Budapešti vyhledávat kliknutím na odkaz Levná Budapešť nebo můžete vybírat z tipů níže.

[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-585d1c57d3bba/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2016122301’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]