Cestovatelské hity 2017 – Ostrov Dominika vulkanický původ nezapře

V případě, že pro svou levnou dovolenou hledáte exotický ráj, a přeplněné pláže tradičních destinací vás nelákají, je pro vás malý karibský ostrůvek Dominika ideální volbou. Na rozdíl od jiných karibských ostrovů sem prozatím davy turistů nejezdí, Dominika tak nabídne klid na odpočinek, meditaci, ale i vodní radovánky. Vyhlášená je například pláž Champagne, která je perfektním místem pro šnorchlování. Díky vulkanickému původu zde navíc moře neustále mírně probublává a napovídá, podle jakého nápoje je pláž pojmenována.

Karibský ostrov Dominika je ale výbornou destinací rovněž pro dobrodruhy a nadšené turisty. Vydat se můžete na procházku deštným pralesem i za poznáním místních vodopádů. Náročnější je pak několikahodinový výstup k jezeru Boiling Lake. To je, stejně jako celý ostrov, vulkanického původu. Celá vodní plocha tak neustále vře, bublá a produkuje množství páry.

Levnou dovolenou na karibském ostrově Dominika a levné zájezdy na Dominiku zobrazíte kliknutím na odkaz Levná dovolená na ostrově Dominika nebo můžete vybírat z tipů níže.Francie, Velká Británie, Nizozemsko, Dominika, Svatý Kryštof A Nevis, Antigua A Barbuda, Svatá Lucie, Barbados, Trinidad A Tobago, Grenada, Svatý Vincenc A Grenadiny Z Fort De France, Martinik Na Lodi

12.1.-26.1.2019 , Plná penze

29 790 Kč

Doprava: Vlastní ()
Hvězdiček: 4, hodnocení: 9.6 z 10


Costa Magica

8.3.-15.3.2019 , Plná penze

14 040 Kč

Doprava: Vlastní ()