Deset nejlepších hotelů v Řecku

22.07.2017
686 přečtení

Chystáte se na dovolenou do Řecka a váháte, který hotel vybrat? Přinášíme vám výběr těch nejlepších hotelů ve kterých se můžete na své dovolené v Řecku ubytovat. Deset nejlepších hotelů v Řecku hodnotili ve svých recenzích klienti cestovní agentury INVIA.cz, kteří byli v těchto hotelech ubytováni.

Doryssa Sea Side Resort *****

letovisko Samos | Hodnocení 9,8 z 10
Hotel je považovaný za jeden z nejlepších na Samosu se nachází přímo u dlouhé smíšené písčito-oblázkové pláže se vzrostlými stromy a pozvolným vstupem do moře. Komplex tvoří hlavní budova s hotelovými pokoji a část nazvaná Agia Marina, ve stylu řecké vesnice. Domky jsou postavené v tradičním stylu okolo náměstí s kostelem, typickou místní kavárnou, obchůdky a řemeslnickými dílnami. Součástí hotelu je také malé muzeum s ukázkami rukodělných výrobků.
Dovolená v hotelu Doryssa Sea Side Resort

MSC Fantasia ***

Hodnocení 9,6 z 10
MSC Fantasia, sesterská loď MSC Splendida, rozšířila služby MSC v roce 2008. Svého času šlo spolu se Splendidou o největší loď společnosti. MSC Fantasia je mistrovským dílem a ztělesněním italského stylu spojeného s nejmodernějšími technologiemi, elegancí a luxusními službami. Do služeb MSC vstoupila Fantasia 18. prosince 2008, kdy ji v italské Neapoli pokřtila Sophia Loren. Přímo usprostřed luxusní lodě najdete nádhernou piazzetu z přírodního kamene. Ta je příjemnou oázu klidu mezi butiky a bezcelní zónou. Zastavte se zde a vychutnejte si čerstvou kávu i křupavé pečivo v jedinečném espresso baru. Anebo se nechte pohltit kosmopolitní atmosférou barů a salonků, vyzkoušejte nepřeberné množství sportovních a jiných volnočasových aktivit. A na závěr si odpočiňte v jedinečném MSC Aurea Spa, který nabízí rozmanité procedury, jako jsou bahenní zábaly, aromaterapie nebo různé druhy masáží. Zde se vaše fantazie stává realitou. Náklady na stavbu lodi MSC Fantasia byly vyčísleny přibližně na 550 mil. USD.
Dovolená na lodi MSC Fantasia

Mitsis Alila Resort & Spa *****

letovisko Rhodos, Faliraki | Hodnocení 9,4 z 10
Luxusní nově otevřený hotel Mitsis Alila Resort & Spa, který se skládá z hlavní osmipatrové budovy a několika nízkopodlažních vilek, je obklopen velkou zahradou s bazény a nachází se přímo u dlouhé písečno-oblázkové pláže u letoviska Faliriki. Centrum samotného letoviska v mnoho nákupními a zábavnými možnosti je vzdálené cca 4 km. Vzdálenosti: centrum letoviska Faliraki cca 4 km, hlavní město Rhodos cca 8 km, letiště cca 20 km. Hotel patří do sítě luxusních hotelů Mitsis – Mitsis Alila.
Dovolená v hotelu Mitsis Alila Resort & Spa

Studia Galini ***

letovisko Karpathos, Lefkos | Hodnocení 9,4 z 10
Vilka Galini je postavena velmi blízko zálivu Potali na jih od centra vesničky Lefkos na Karpathosu. Nejbližší taverna je vzdálena jen pár minut a malý obchod asi 100 m. V zálivu Potali je vyhlášená taverna Potali Bay. Do centra vesničky Lefkos a k pláži Gialou Chorafi se můžete dostat pohodlnou chůzí asi za 20 minut. Vilka je obrostlá stále kvetoucí bouganvilií.
Dovolená v zařízení Studia Galini

Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas *****

letovisko Rhodos, Lachania | Hodnocení 9,4 z 10
Luxusní hotel Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas , je vystavěn ve stylu řecké vesničky, je obklopen velkou zahradou s bazény a nachází se přímo u písčito-oblázkové pláže v letovisku Lachania. Centrum tradiční řecké vesničky Lachania s typickými bílými domečky je vzdáleno cca 5 km. Historické městečko Lindos je cca 30 km vzdálené. Mezinárodní letiště je cca 77 km.
Dovolená v hotelu Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas

Alimounda Mare *****

letovisko Karpathos | Hodnocení 9,5 z 10
Nově postavený, luxusní hotelový resort je situován na klidném místě, jen několik minut chůze od centra hlavního města Karpathos, přímo u krásné písčité pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté 15 minut chůze od ubytování (obchůdky, restaurace, bary, taverny, sportoviště, přístav, historické památky, střediska vodních sportů, tradiční trh, půjčovny automobilů a motocyklů). Velmi oblíbené jsou výlety na zajímavá místa v okolí (Amoopi, pláž Kyra Panagia, Lefkos). Mezinárodní letiště Karpathos je vzdáleno 15 km.
Dovolená v hotelu Alimounda Mare

Dionysias, studia ***

letovisko Zakynthos, Amoudi | Hodnocení 9,4 z 10
Malebná rodinná vilka je situována na klidném místě s krásným panoramatickým výhledem na pobřeží, nedaleko cesty vedoucí z městečka Xehoriati do Amoudi, v blízkosti romantické oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v letoviscích Xehoriati či Amoudi, která jsou dostupná příjemnou procházkou mezi olivovými sady (obchůdky, tradiční trhy, taverny, bary, vodní sporty na pláži, půjčovny automobilů a motocyklů). Mezinárodní letiště Zakynthos je vzdáleno 15 km.
Dovolená v zařízení Dionysias, studia

Ikaros Beach Luxury Resort & Spa *****

letovisko Kréta, Malia | Hodnocení 9,4 z 10
Elegantní hotel je na mírném svahu, cca 500 m od centra letoviska Malia. V blízkém okolí hotelu jsou taverny, bary a obchůdky. Součástí hotelu je široká nabídka sportovních aktivit pro děti i dospělé, včetně animačních programů. Odpočinek si můžete vychutnat v úžasném wellness centru.
Dovolená v hotelu Ikaros Beach Luxury Resort & Spa

Studia Nikos

letovisko Samos, Pythagorion | Hodnocení 9,4 z 10
Příjemná rodinná studia jsou situována uprostřed zeleně, v oblastní Potokaki, přímo u nádherné oblázkové pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v 3 km vzdáleném, živém letovisku Pythagorion (obchůdky, restaurace, taverny, tradiční trh, přístav, půjčovny automobilů a motocyklů, střediska vodních sportů, turistické atrakce). Transfer z mezinárodního letiště trvá 10 minut.
Dovolená v zařízení Studia Nikos

Mitsis Lindos Memories *****

letovisko Rhodos, Lindos | Hodnocení 9,1 z 10
Plážový hotel Mitsis Lindos Memories je postavený v tradičním ostrovním stylu s několika úrovněmi. Na místě najdete minimarket a na nejbližší autobusovou zastávku je to od hotelu Mitsis Lindos Memories 200 metrů. Známé letovisko Lindos je vzdálené pouhých 1,5 km a na letiště Rhodos je to 50 km.
Dovolená v hotelu Mitsis Lindos Memories