Emiráty – poznávací zájezd pro seniory za 12990 Kč

20. 1. 2018

Jeden tip na levnou dovolenou ve Spojených arabských emirátech tu máme po seniory. V rámci akce SENIOR 50 se můžete v termínu 21.2. – 28.2.2018 vydat na letecký poznávací zájezd do Dubaje. Cena zájezdu je 12990 Kč, odlétá se z Prahy. Na poznávací zájezd do Spojených arabských emirátů je únor ideální období. Teploty se se zde totiž v tuto dobu pohybují v rozmezí 20 – 25°C což je pro poznávání zdejších památek ideální.

Bližší informace o zájezdu a rezervace zde

Spojené arabské emiráty – země na Arabském poloostrově, kde najdete průzračné teplé moře, pláže s jemným pískem, moderně vybavené hotely s kvalitními službami. Celoroční teplé klima je zárukou ideální dovolené v každém období. CK TopFly Vám přináší zcela novou a jedinečnou nabídku kombinovaného poznávacího zájezdu v Emirátech, kde máte možnost poznat až 4 emiráty (Dubaj, Abú Dhabi, Sharjah a Fujairah) a nádherný Omán. Během 8 dní Vás čeká nabitý program plný různých výletů a zážitků, užijete si i adrenalin na pouštní safari a ochutnáte vynikající arabskou kuchyni.

Program zájezdu:
1. den: Přílet do Dubaje a informační schůzka: Přílet do Dubaje. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a ubytování. Volný večer a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

2. den: Návštěva Abú Dhabí:
Dnes navštívíme hlavní město emirátů – Abu Dhabi. V Abu Dhabi budete oslněni luxusem. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásné pobřežní 8 km dlouhé promenádě, která je lemovaná mrakodrapy. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Následuje zastávka v obchodním centru s možností nákupů a občerstvení. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě – mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat), navštívíme venkovní etnografické muzeum, které vypráví o životě původních beduínů a nakonec se podíváme do velkoobchodu s ručně tkanými koberci (možnost nákupů). Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

3. den: Osobní volno s možností koupání a odpoledne od cca 15 hod. výlet Pouštní safari (s večeří): Tento den do cca 15 hod. máme osobní volno s možností koupání. Odpoledne od cca 15 hodin můžeme podniknout velmi zajímavý a adrenalinový výlet Pouštní safari. Odpoledne budeme vyzvednuti moderními džípy, přesuneme se do pouště, kde zažijeme napínavou jízdu přes pouštní duny. Posléze se můžeme těšit na jízdu na velbloudech a navečer se přesuneme do jednoho beduínského kempu, kde nás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si i typickou arabskou kuchyni. O zábavu se nám postarají nejen břišní tanečnice, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

4. den: Celodenní výlet k Indickému oceánu (východní pobřeží) s koupáním: Dnes hned po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné pro koupání a potápění. Po příjezdu do emirátu Fujairah navštívíme jednu z nejlepších pláží v regionu, kde si užijeme slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky v ceně výletu; jídlo a pití za poplatek). Později odpoledne se podíváme do Bidiye, kde se nachází nejstarší a nejmenší mešita v zemi. Na zpáteční cestě do Dubaje zastávka na tradičním trhu. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

5. den dopoledne: Výlet Tradiční Dubaj (půldenní výlet zdarma pro všechny) a přesun do dalšího hotelu: Ráno podnikneme projížďku městem Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, které se nachází v historické pevnosti Al Fahidi staré již skoro 200 let. Poté společně pokračujeme k převozu Abra, kde budeme mít možnost vidět a také vyfotografovat krásné panorama Dubaje. Posléze se přesuneme do rušného tržiště plného obchůdku s kořením a se zlatem. Navštívíme specializované obchody se zlatem, šperky a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Odpoledne společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Dubaj.

5. den odpoledne: Noční Dubaj (s večeří): K večeru se vydáme na prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou – Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. Navštívíme starý, původní dům Šejka Zayeda spolu s malou vesničkou s obchůdky. Navečeříme se v příjemné restauraci Lotus (večeře formou švédských stolů). Po večeři přejdeme k největšímu nákupnímu centru na světě – Dubai Mall, kolem kterého se rozprostírá oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

6. den dopoledne: Moderní Dubaj:
Dnes se přesuneme do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde můžeme obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací, kaváren, promenád i hotelů. Poté se přesuneme na Palmový ostrov (možnost vyfotografovat) a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (foto pauza). Navštívíme největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, které je se svým akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. V centru se kromě akvária podíváme i na krásny vodopád a na další zdejší zajímavosti. Během cesty do hotelu projedeme kolem luxusního hotelového resortu Madinat Jumeirah s nádherně upravenými zahradami s vodními kanály a kolem známého hotelu připomínajícího plachetnici – Burj Al Arab.

6. den odpoledne: výlet Dhow Creek Cruise – plavba tradiční dřevěnou lodí s večeří:
Během tohoto výletu zažijeme jedinečnou plavbu na jedné z tradičních obchodních lodí, kterými se v minulosti přepravovalo zboží. Jedná se o menší dřevěné lodě, nyní vyzdobené nejrůznějšími světly. Během plavby budeme pozorovat krásné panorama tradiční i moderní Dubaje s mrakodrapy a poplujeme až k břehům Perského zálivu. V průběhu plavby bude připravené buffé s tradiční arabskou kuchyní a krátký kulturní program. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

7. den: Volný den nebo možnost dalších fakultativních výletů s koupáním (nádherný Omán nebo výlet lodí v Dubaji s návštěvou plážového klubu)
Dnes máme možnost zúčastnit se dalšího celodenního fakultativního výletu s koupáním. První možností je výlet do nádherného Ománu. Do oblasti Musandam Khasab pojedeme klimatizovaným autobusem, kde po překročení hranic s Ománem (víza jsou již zařízená v ceně výletu) nás čeká plavba lodí. Během plavby bude vymezen čas na koupání a šnorchlováni v průzračně čistých vodách Indického oceánu. V této oblasti se hojně vyskytují i delfíni, které s největší pravděpodobností budeme mít možnost zahlédnout. Druhou možností je zúčastnit Plavby lodí kolem Palmového ostrova. Během plavby budeme pozorovat krásně architektonicky řešené domy a vily známých osobností a nádherné hotely, jež se zde nachází. Po plavbě navštívíme luxusní plážový klub v oblasti „Palmy“, kde bude vymezený volný čas na koupání a slunění (vstup plážový servis lehátka a slunečníky je v ceně, jídlo a nápoje jsou extra). Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

8. den: Osobní volno s možností koupání a večer odlet domů:
Poslední den můžete relaxovat na pláži nebo u hotelového bazénu a užívat si poslední koupání. Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy je plánovaný až ve večerních hodinách. Přejeme Vám mnoho šťastných zážitků.Park Hyatt Abu Dhabi Hotel And Villas

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
14.6.-21.6.2019 , Snídaně

33 000 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.2 z 10
Hotel na mapě


Umm Al Quwain Beach Hotel

Umm Al Quwain, Spojené arabské emiráty
24.6.-28.6.2019 , All Inclusive

22 580 Kč

Doprava: Letecky (Krakov)
Hvězdiček: 3, hodnocení: 8.6 z 10
Hotel na mapě


Hotel The Cove Rotana Resort

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
20.6.-30.6.2019 , Polopenze

24 990 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9 z 10
Hotel na mapě


Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa

Dubai, Spojené arabské emiráty
24.6.-1.7.2019 , Snídaně

30 355 Kč

Doprava: Letecky (Krakov, Katovice, Vratislav)hodnocení: 9.2 z 10
Hotel na mapě


Address Dubai Mall

Dubai, Spojené arabské emiráty
27.6.-4.7.2019 , Bez stravy

38 000 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5,


Al Salam Hotel Suites (Ex Chelsea Tower)

Dubai, Spojené arabské emiráty
1.7.-8.7.2019 , Bez stravy

24 100 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,


Beach Hotel Sharjah

Sharjah, Spojené arabské emiráty
8.7.-14.7.2019 , Polopenze

22 800 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3, hodnocení: 8.5 z 10
Hotel na mapě


Centro Barsha

Dubai, Spojené arabské emiráty
2.7.-16.7.2019 , Plná penze

45 421 Kč

Doprava: Letecky (Krakov, Katovice, Vratislav)
Hvězdiček: 3,
Hotel na mapě


Hotel Rixos Bab Al Bahr

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
18.7.-26.7.2019 , Ultra All inclusive

29 690 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9 z 10
Hotel na mapě


Hilton Garden Inn Dubai Mall Of The Emirates

Dubai, Spojené arabské emiráty
19.7.-30.7.2019 , Snídaně

37 869 Kč

Doprava: Letecky (Krakov, Katovice, Vratislav)
Hvězdiček: 4,
Hotel na mapě


Hotel Crowne Plaza Dubai

Dubai, Spojené arabské emiráty
21.7.-30.7.2019 , Snídaně

19 490 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5,


Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort

Fujairah, Spojené arabské emiráty
2.8.-9.8.2019 , Snídaně

31 519 Kč

Doprava: Letecky (Krakov, Katovice, Vratislav)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.9 z 10
Hotel na mapě


Savoy Suites Hotel Apartments

Dubai, Spojené arabské emiráty
11.8.-18.8.2019 , Polopenze

24 900 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5,
Hotel na mapě


Golden Sands Hotel Apartments

Dubai, Spojené arabské emiráty
22.8.-29.8.2019 , Polopenze

30 797 Kč

Doprava: Letecky (Krakov, Katovice, Vratislav)
Hvězdiček: 3,
Hotel na mapě


Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
30.8.-6.9.2019 , Polopenze

27 890 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.1 z 10
Hotel na mapě


Gloria Downtown Hotel Abu Dhabi

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
3.9.-8.9.2019 , Snídaně

18 500 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,


Al Khoory Atrium Hotel Al Barsha

Dubai, Spojené arabské emiráty
4.9.-8.9.2019 , Snídaně

13 600 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,


Mövenpick Ibn Battuta Gate Hotel Dubai

Dubai, Spojené arabské emiráty
3.9.-10.9.2019 , Snídaně

23 000 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5,


Ramada Hotel & Suites Ajman

Ajman, Spojené arabské emiráty
20.9.-27.9.2019 , Plná penze

30 680 Kč

Doprava: Letecky (Bratislava, Krakov)
Hvězdiček: 4, hodnocení: 8.4 z 10
Hotel na mapě


Habtoor Grand Resort And Spa

Dubai, Spojené arabské emiráty
22.9.-28.9.2019 , Plná penze

61 467 Kč

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň, Budapešť)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.9 z 10
Hotel na mapě


Amwaj Rotana Jumeirah Beach

Dubai, Spojené arabské emiráty
5.10.-10.10.2019 , All Inclusive

47 180 Kč

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.8 z 10
Hotel na mapě


Sofitel Dubai Jumeirah Beach

Dubai, Spojené arabské emiráty
2.10.-12.10.2019 , Polopenze

54 373 Kč

Doprava: Letecky (Krakov, Katovice, Vratislav)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.5 z 10
Hotel na mapě


Jw Marriott Dubai

Dubai, Spojené arabské emiráty
23.10.-30.10.2019 , Polopenze

41 380 Kč

Doprava: Letecky (Bratislava)
Hvězdiček: 4.5,
Hotel na mapě