Exotická dovolená na Srí Lance

9. 8. 2015
Publikoval:
2246 přečtení

Srí Lanka, to je exotický ostrov na jihu asijského kontinentu. Je domovem mnoha neobvyklých rostlin a živočichů. A to je také jeden z důvodů, proč tuto turisty oblíbenou exotickou destinaci navštívit. Dalšími důvody proč se na levnou dovolenou vypravit právě na Srí lanku jsou rozlehlé a světově proslulé čajovníkové plantáže, bohaté kulturní a historické dědictví v podobě odkazu dávných civilizací, mnoho starověkých památek a obdivovat krýsy budhistických a hinduistických chrámů. Pokud vás historie příliš nezajímá můžete jen tak nečinně odpočívat na romantických plážích a ochutnávat nepřeberné množství specialit. Srí Lanka nabízí i prostor pro sportovní vyžití a pohyb.

Vydat se můžete i na některý z výletů, které pro vás cestovní kanceláře připravily. Navštívit můžete některý ze zdejších nově vybudovaných národních parků a rezervací za jejichž vznikem stojí především Britové.

Last minute nabídky, levnou dovolenou, levné zájezdy na Srí Lanku můžete vybírat prostřednictvím formuláře v pravé části stránek nebo z tipů níže.

[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-55c730d98d922/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2015080903’;
// Pocet polozek
$count = 10;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]