Levná dovolená Hotel Plaza, Havana, Hotel Sol Pelicano, Cayo Largo, Club Kawama Hotel, Varadero – KUBA

Club Kawama se nachází v poklidné přední části poloostrova. Byl založen již v roce 1930 a patří k historicky nejvýznamnějším hotelům na Varaderu, kompletní rekonstrukcí prošel v roce 2000. Jeho název pochází ze slova „Caguamas“, což jsou mořské želvy, které kladly na zdejších plážích vajíčka. Hotel leží jen několik desítek metrů od krásné bílopísčité pláže a je obklopen tropickou zahradou s kokosovými palmami.

K vybavení hotelu patří 4 restaurace, 2 bary, plážový bar, kadeřnický salon a konferenční místnost.

Hotel disponuje 336 klimatizovanými pokoji (z nichž 107 pokojů je vyšší kategorie) s vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, minibarem, satelitní televizí, trezorem a telefonem.

Program all inclusive zahrnuje snídaně, obědy i večeře formou bufetu v hlavní restauraci, snacky a neo­me­z­ená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne. Ve 2 restauracích večeře a la carte.

Hosté mohou využít 2 bazény, dětský bazén a miniklub. All Inclusive zahrnuje: tenis, fitness centrum, hřiště na plážový volejbal, diskotéku, centrum vodních sportů – windsurfing, kajaky, katamarány, potřeby na šnorchlo vání. Animační programy – show, kurs tance salsa, kurs španělštiny. Za poplatek motorizované vodní sporty.

Překrásná pláž s jemným bílým pískem před hotelem, lehátka a slunečníky na pláži k dispozici zdarma.

Více informací ZDE