Levná dovolená na Krétě

5. 2. 2016
Publikoval:
3208 přečtení

Řecký ostrov Kréta patří mezi českými turisty k velmi oblíbeným dovolenkovým destinacím. Za levnou dovolenou, last minute či first minute zájezdy přijíždí ročně do Řecka na Krétu trávit dovolenou několik tisíc Čechů.

A čím si tento největší a zároveň nejjižnější řecký ostrov tuto oblibu zasloužil? Zejména nepřeberným množstvím historických památek, které jsou k vidění téměř na každém kroku. Okouzlující je také nádherná příroda v hornaté krajině. Důležitou roli ve výběru hraje i stálé počasí, které zde panuje. To vše dohromady vytváří ideální podmínky pro úžasnou levnou nebo last minute dovolenou na podlouhlém, 260 kilometrů dlouhém ostrově Kréta v Řecku.

Před více jak 3500 lety obývala řecký ostrov Kréta jedna z nejvyspělejších civilizací středověku. Mínojská civilizace zde prožívala svůj vrchol a zanechala zde v podobě historických památek nepřehlédnutelnou stopu. I to je důvod proč si pro letošní levnou dovolenou vybrat právě řecký ostrov Kréta.

Zbývá doplnit, že hlavním městem Kréty je město Heraklion, které se rozprostírá na severním pobřeží a je vnímáno jako vstupní brána ostrova. Najdete zde mezinárodní přístav, letiště jehož přistávací dráha se nachází přímo u moře, nejslavnější památku Mínojské civilizace – Knosos a mnoho dalších historických památek, které byste si při vaší levné dovolené na Krétě neměli nechat ujít.

Levné zájezdy, first minute a last minute levnou dovolenou na řeckém ostrově Kréta vybírejte prostřednictvím vyhledávacího formuláře v pravé části stránek nebo z tipů níže
[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-56b4444c6aba7/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2016020501’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]