Levná dovolená v Chorvatsku – Makarská

4. 3. 2016
Publikoval:
2190 přečtení

Nejoblíbenější turistickou destinací do které se každoročně vydávají tisíce českých turistů trávit svoji levnou dovolenou je Chorvatsko. Nejznámější chorvatskou destinací je pak Makarská, která se nachází jihovýchodně od Splitu v Dalmácii. Makarská představuje 60 kilometrů dlouhou riviéru, která se rozprostírá mezi Brelou a Gradacem. Makarská má, pokud jde o výběr lokality, jedno velké plus. Díky magistrále v jejíž těsné blízkosti se nachází a díky trajektovému přístavu umožňujícímu rychlé spojení s ostrovem Brač představuje ideální destinaci zejména pro turisty cestující vlastním automobilem.

Mimo pouhého lenošení na pláži a koupání v moři, můžete v Makarské v rámci své levné či last nebo firt minute dovolené navštívit některý ze zdejších kostelů či muzeí. Za zmínku stojí i františkánský klášter v blízkosti mysu Osejava nebo pomník zdejšího rodáka, básníka A. Kačiće-Miošiće, který zde žil a tvořil v 18. století.

Milovníci sportu a aktivní dovolené jistě ocení moderní tenisové středisko nebo možnost podniknout vysokohorskou túru do pohoří Biokovo. Cyklisté se mohou vydat na výlet po jedné z několika cyklistických stezek vedoucích po okolí Makarské.

Levnou dovolenou, last nebo first minute zájezdy do chorvatského letoviska Makarská můžete vybírat prostřednictvím vyhledávacího formuláře v pravé části stránek nebo z tipů níže.

[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘http://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-55b3bd10cded3/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2016030403’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]