Levná last minute dovolená do celého světa

Last minute zájezdy poskytují jedinečnou možnost pořídit si dovolenou a zájezdy do oblíbených turistických destnací opravdu velmi levně.

Cestovní agentura Invia.cz přináší seznam nejpopulárnějších last minute destinací pro vaši levnou dovolenou. Mezi nejpopulárnější letní destinace patří zejména Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko, Chorvatstko nebo Itálie, Černá Hora, Kypr a Španělsko. Invia ovšem nabízí last minute zájezdy a lastminute levnou dovolenou do celého světa. Mimo letní sezónu jsou velmi populární exotické destinace jako například Thajsko, Kuba, Maledivy, Kanárské ostrovy, Madeira, Dominikánská republika, Venezuela, Brazílie, Jamajka, Mexiko, Kapverdské ostrovy, Katar, Jordánsko, Omán, Keňa, Seychely, Maroko, Indie nebo Bali. Pro výběr last minute levné dovolené můžete použít vyhledávač v pravé části stránek kde můžete hledat last minute zájezdy podle mnoha kritérií. Nabídka last minute dovolené na Invia Vás nezklame.

S last minute nabídkou Invia cestujte do celého světa. Výběr z kompletní nabídky nejen last minute destinací, do kterých můžete cestovat najdete níže.
[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-5470e15d33135/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2016121901’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]