Nejlepší hotely: Emirates Palace *****, Emiráty, Abu Dhabi

Představujeme vám jeden z nejlépe hodnocených hotelů v sezóně do kterého se můžete vypravit v rámci last minute dovolené. Hotel Emirates Palace ***** je pětihvězdičkový hotel, který nyjdete ve Spojených arabských emirátech.

Luxusní hotel leží v Emirátu Abu Dhabi, jedná se o jeden z nejluxusnějších a nejkrásnějších hotelů oblasti. Hotel se hodí jak na dovolenou, tak pro Vaši obchodní cestu či konferenci. Hotel se nachází přímo u 1,3 km dlouhé písečné pláže, v krásné zahradě. Na letiště Abu Dhabi se dostanete asi za 30 minut jízdy, na letiště Dubai cca za 1,5 h jízdy. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace a bary, bazén, aktivity pro děti, obchůdky. V hotelu je celkem 302 pokojů a 92 suit. K vybavení standardních pokojů patří klimatizace, LCD TV, balkon nebo terasa, možnost připojení k internetu, koupelna, minibar, telefon.

Last minute nabídky pro vaši levnou dovolenou v luxusním hotelu Emirates Palace ***** ve Spojených arabských emirátech, oblast Abu Dhabí vyhledávejte prostřednictvím formuláře v pravé části stránek nebo vybírejte z tipů níže
[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-55d41cdc3af2f/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2015081901’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]