Nejlepší hotely: Emirates Palace *****, Emiráty, Abu Dhabi

19.08.2015
Publikoval:
1694 přečtení

Představujeme vám jeden z nejlépe hodnocených hotelů v sezóně do kterého se můžete vypravit v rámci last minute dovolené. Hotel Emirates Palace ***** je pětihvězdičkový hotel, který nyjdete ve Spojených arabských emirátech.

Luxusní hotel leží v Emirátu Abu Dhabi, jedná se o jeden z nejluxusnějších a nejkrásnějších hotelů oblasti. Hotel se hodí jak na dovolenou, tak pro Vaši obchodní cestu či konferenci. Hotel se nachází přímo u 1,3 km dlouhé písečné pláže, v krásné zahradě. Na letiště Abu Dhabi se dostanete asi za 30 minut jízdy, na letiště Dubai cca za 1,5 h jízdy. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace a bary, bazén, aktivity pro děti, obchůdky. V hotelu je celkem 302 pokojů a 92 suit. K vybavení standardních pokojů patří klimatizace, LCD TV, balkon nebo terasa, možnost připojení k internetu, koupelna, minibar, telefon.

Last minute nabídky pro vaši levnou dovolenou v luxusním hotelu Emirates Palace ***** ve Spojených arabských emirátech, oblast Abu Dhabí vyhledávejte prostřednictvím formuláře v pravé části stránek nebo vybírejte z tipů nížeEmirates Palace

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
23.10.-27.10.2018 , Snídaně

53 200 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 10 z 10
Hotel na mapě