Nejlepší hotely: Hilton Nubian Resort *****, Egypt, Marsa Alam

26.08.2015
Publikoval:
2230 přečtení

Představujeme vám jeden z dalších hotelů, který klienti cestovní kanceláře INVIA.cz svým hodnocením zařadili mezi nejlepší hotely. Hotel Hilton Nubian Resort ***** najdete v Egyptě v oblíbeném letovisku Marsa Alam.

Hotel leží cca 400 metrů od světoznámé pláže Abu Dabab, v klidné oblasti cca 30 km od mezinárodního letiště Marsa Alam. Hotel Hilton Nubian Resort disponuje vstupní halou s recepcí, lobby barem, dále je zde 7 restaurací, nákupní galerie, lékárna, kadeřník. V zahradě jsou 4 bazény z toho 2 vyhřívané, bar u bazénu, bar na pláži, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu a na hotelové pláži zdarma. Pořádány jsou denní a večerní animační programy. Přímo u hotelu je moře s korálovým podložím (od bazénu k němu jezdí vláček), vstup do moře zde není povolen, písečný vstup do moře je pak vzdálen necelých 400 m od hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky na hotelové pláži zdarma.

Zájezdy do hotelu Hilton Nubian Resort *****, Egypt, Marsa Alam vybírejte kliknutím na odkaz nebo z tipů níže.Hilton Marsa Nubian

Marsa Alam, Egypt
5.10.-19.10.2018 , All Inclusive

28 990 Kč

Pobytové, U moře, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.8 z 10
Hotel na mapě