Penzion Lovochemie – levná dovolená v Krkonoších

16. 8. 2015
Publikoval:
2864 přečtení

Podzimní období využívá mnoho Čechů k levné dovolené v českých horách. Velmi oblíbené jsou Krkonoše. A právě sem můžete vyrazit na levnou rekreaci do Penzionu Lovochemie ve Špindlerově mlýně.

Třípodlažní budova moderního penzionu se nachází na jihovýchodním nezalesněném svahu v nadmořské výšce 710 m a nabízí krásný výhled na labské údolí s přehradou. Ústředně vytápěný objekt penzionu hostům nabízí jídelnu, klubovnu a bar. Penzion Lovochemie je vybaven jídelnou, klubovnou, barem, venkovní terasou, návštěvníci zde mohou hrát společenské hry, stolní tenis a fotbal.

Hotel Penzion Lovochemie poskytuje ubytování ve dvou – pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC). K vybavení patří televizor. Celková kapacita hotelu je 52 – 60 osob. Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně formou bufetových stolů, večeře v podobě jednotného menu. V období 16.06. – 15.09.12 stravování probíhá v hotelu NICO (400 m).

Last minute nabídky a levnou dovolenou v Penzionu Lovochemie v Krkonoších ve Špindlerově Mlýně můžete vybírat prostřednictvím vyhledávacího formuláře v pravé části stránek nebo z tipů níže.

[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-55d089d1ea71e/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2015081601’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]