Poznávací zájezd do Emirátů za 7990 Kč – akce senior

27. 10. 2018

Užijte si týden exotické dovolené ve Spojených arabských emirátech a poznejte zdejší kulturu za parádní cenu 7990 Kč. Cestovní agentura invia.cz má ve své nabídce pro last minute termín 31.10. – 7.11.2018 letecký poznávací zájezd, určený především seniorům nad 50 let, s ubytováním v minimálně 4* hotelech a stravováním formou snídaně. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace zde

Spojené arabské emiráty – země na Arabském poloostrově, kde najdete průzračné teplé moře, pláže s jemným pískem, moderně vybavené hotely s kvalitními službami. Celoroční teplé klima je zárukou ideální dovolené v každém období. CK TopFly Vám přináší zcela novou a jedinečnou nabídku kombinovaného poznávacího zájezdu v Emirátech, kde máte možnost poznat až 5 emirátů (Dubaj, Abú Dhabí, Sharjah, Ajman a Fujairah). Během 8 dní Vás čeká nabitý program plný různých výletů a zážitků, užijete si i adrenalin na pouštní safari a ochutnáte vynikající arabskou kuchyni.

Program zájezdu:

1. den: Přílet do Dubaje a informační schůzka:
Přílet do Dubaje v pozdních odpoledních hodinách. Po přivítání s delegátem, následuje transfer do Vašeho hotelu a ubytování a informační schůzka, kde se dozvíte podrobnosti o Vašem programu. Poté volný program. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

2. den dopoledne: Výlet Sharjah – Ajman (s obědem):
Dnes prozkoumáme 2 emiráty Sharjah a Ajman. Sharjah je městem tradičních trhů a my tak máme jedinečnou možnost poznat typickou arabskou kulturu. Navštívíme tradiční rybí trh a poté nádhernou krytou tržnicí Al Markazi Souks nabízející zboží různého druhu. Poté se přesuneme do vedlejšího emirátu Ajman, kde se nachází moc hezká stará pevnost z 16. století, ve které sídlí místní muzeum. Pevnost je krásnou ukázkou tradiční arabské kultury. Město je jedno z nejrychleji se rozvíjejících v Emirátech a během krátké panoramatické jízdy městem budeme pozorovat směs tradičních budov a výškových mrakodrapů. Nakonec navštívíme tradiční trh s ovocem a zeleninou.

2. den odpoledne: Výlet Pouštní safari (s večeří):
Odpoledne od cca 15 hodin můžeme podniknout velmi zajímavý a adrenalinový výlet Pouštní safari. Odpoledne budeme vyzvednuti moderními džípy, přesuneme se do pouště, kde zažijeme napínavou jízdu přes pouštní duny. Posléze se můžeme těšit na jízdu na velbloudech a navečer se přesuneme do jednoho beduínského kempu, kde nás čeká chutné barbecue s možností vychutnat si i typickou arabskou kuchyni. O zábavu se nám postarají nejen břišní tanečnice, ale i místní folklór a těšit se můžete i na kouření vodní dýmky.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

3. den: Celodenní výlet k Indickému oceánu (východní pobřeží) s koupáním a obědem:
Dnes po snídani vyrazíme přes členitou krajinu plnou kaňonů k východnímu pobřeží Indického oceánu, jehož křišťálově čisté vody jsou vhodné pro koupání a potápění. Po příjezdu k pobřeží emirátu Fujairah navštívíme jednu z nejhezčích pláží v regionu, kde si užijeme slunění, koupání a zázemí plážového klubu (lehátka a slunečníky a oběd v ceně výletu; pití za poplatek). Později odpoledne se podíváme do městečka Bidiye, kde se nachází nejstarší a zároveň i nejmenší mešita v zemi. Na zpáteční cestě se zastavíme na tradičním trhu s možností nákupů tradičních suvenýrů, oříšků, ovoce a dalšího místního zboží. Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Sharjah.

4. den: Výlet Tradiční Dubaj (půldenní výlet zdarma pro všechny) a přesun do dalšího hotelu v Abú Dhabí:

Ráno opustíme hotelu v emirátu Sharjah a podnikneme projížďku staré části města Dubaj známého jako město ze zlata. Cesta začíná návštěvou Muzea arabské kultury, které se nachází v historické pevnosti Al Fahidi staré již skoro 200 let. Poté společně pokračujeme k rušnému obchodnímu převozu Abra, který se nachází na kanálu rozdělujícím Dubaj na dvě části. Budeme mít možnost pozorovat dvě části metropole – původní i moderní Dubaj. Posléze se přesuneme do tradičního arabského souku neboli rušného tržiště plného obchůdku s kořením, textiliemi, suvenýry, šperky a všemožným dalším zbožím. Zde navštívíme specializované obchody se zlatem a šperky, a s koženou módou s možností výhodných nákupů. Odpoledne společný přesun do dalšího hotelu v oblasti Abú Dhabí.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Abú Dhabí.

5. den dopoledne: Návštěva Abú Dhabí (s obědem):
Dnes navštívíme hlavní město emirátů – Abú Dhabí. V této metropoli budete oslněni luxusem a nádhernou architekturou. Tento emirát je ze všech nejbohatší a při jeho návštěvě neuvěříte, že do objevu ropy šlo o malou beduínskou vesnici. Cesta povede podél krásné pobřežní 8 km dlouhé promenádě, která je lemovaná mrakodrapy. Výlet pokračuje přejezdem na ostrov Yas Island, kde se nachází známá závodní dráha Formule 1 a první a největší tematický park Ferrari (možnost vyfotografovat). Následuje zastávka v obchodním centru s možností nákupů a občerstvení. Dále navštívíme jednu z nejkrásnějších a největších mešit na světě – mešitu Shejka Zayeda, kde budete oslněni nádhernou islámskou architekturou. Cestou dál budeme projíždět kolem luxusního 7* hotelu Emirates Palace (možnost vyfotografovat), navštívíme venkovní etnografické muzeum, které vypráví o životě původních beduínů a nakonec se podíváme do velkoobchodu s ručně tkanými koberci (možnost nákupů). Poté cesta zpět do Dubaje.

5. den odpoledne: výlet Dhow Creek Cruise – plavba tradiční dřevěnou lodí s večeří:
Odpoledne ubytování v dalším hotelu v emirátu Dubaj. Večer máme možnost zažít jedinečnou plavbu na jedné z tradičních obchodních lodí, kterými se v minulosti přepravovalo zboží. Jedná se o menší dřevěné lodě, nyní vyzdobené nejrůznějšími světly. Během plavby budeme pozorovat krásné panorama tradiční i moderní Dubaje s mrakodrapy a poplujeme až k břehům Perského zálivu. V průběhu plavby bude připravené buffé s tradiční arabskou kuchyní a krátký kulturní program.
Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

6. den: Moderní Dubaj (s obědem):
Dnes se přesuneme do krásné, moderní čtvrtě Dubai Marina, kde můžeme obdivovat nádherné panorama mrakodrapů vystavěných kolem umělé zátoky. V oblasti se nachází množství restaurací, kaváren, promenád i hotelů. Poté se přesuneme na Palmový ostrov (možnost vyfotografovat) a zastavíme se u známého hotelu Atlantis (foto pauza). Navštívíme největší nákupní centrum na světě Dubai Mall, které je se svým akváriem s rejnoky a žraloky opravdovým zážitkem. V centru se kromě akvária podíváme i na krásný vodopád a na další zdejší zajímavosti. Během cesty do hotelu projedeme kolem luxusního hotelového resortu Madinat Jumeirah s nádherně upravenými zahradami s vodními kanály a kolem známého hotelu připomínajícího plachetnici – Burj Al Arab. Tento den bude také možnost navštívit jenvyšší budovu světa Burj Khalifa (extra). Přenocování v min. 4* hotelu v oblasti Dubaj.

7. den: Volný den nebo možnost dalších fakultativních výletů (výlet lodí v Dubaji s návštěvou plážového klubu a Noční Dubaj)
Dopoledne budeme muset opustit pokoje a můžeme si užívat volného dne s koupáním (extra transfer na pláž, bud upřesněno na místě) nebo se zúčastnit plavby lodí kolem Palmového ostrova. Během plavby budeme pozorovat krásně architektonicky řešené domy a vily známých osobností a nádherné hotely, jež se zde nachází. Po plavbě navštívíme luxusní plážový klub v oblasti „Palmy“, kde bude vymezený volný čas na koupání a slunění (vstup plážový servis lehátka a slunečníky je v ceně, jídlo a nápoje jsou extra).

7. den večer: Noční Dubaj (s večeří):
K večeru se vydáme na prohlídku noční Dubaje. Během výletu uvidíme osvětlené největší skvosty Dubaje vč. nejvyšší budovy světa Burj Khalifa. Projíždět budeme hlavní dubajskou tepnou – Třídou šejka Zayeda, která je lemovaná osvětlenými vysokými mrakodrapy, v kterých mají sídla luxusní hotely, banky, nadnárodní společnosti apod. Navštívíme starý, původní dům Šejka Zayeda spolu s malou vesničkou s obchůdky. Navečeříme se v příjemné restauraci Lotus (večeře formou švédských stolů). Po večeři přejdeme k největšímu nákupnímu centru na světě – Dubai Mall, kolem kterého se rozprostírá oddychová zóna s uměle vybudovaným jezerem, jež nabízí nádherou panoramu na osvětlenou nejvyšší budovu světa a zažijete zde unikátní několikaminutové představení zpívající a tančící fontány, jedná se opravdu o dech beroucí zážitek. Transfer na letiště je plánován po půlnoci.

8. den: Odlet domů:
Transfer na letiště je plánován kolem 1 hodiny ranní, poté odlet zpátky do Prahy.

Fortune Grand Hotel Apartments

Dubai, Spojené arabské emiráty
26.8.-30.8.2019 , Snídaně

15 400 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3,
Hotel na mapě


Hilton Garden Inn Moe

Dubai, Spojené arabské emiráty
26.8.-2.9.2019 , Plná penze

24 963 Kč

Doprava: Letecky (Katovice)
Hvězdiček: 4,
Hotel na mapě


Hotel Intercontinental Abu Dhabi

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
23.8.-6.9.2019 , All Inclusive

40 390 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 7.8 z 10
Hotel na mapě


Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
6.9.-9.9.2019 , Bez stravy

19 600 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.2 z 10
Hotel na mapě


Auris Inn Al Muhanna Hotel

Dubai, Spojené arabské emiráty
24.9.-30.9.2019 , Bez stravy

16 000 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,
Hotel na mapě


Hotel Marjan Island Resort & Spa

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
27.9.-5.10.2019 , Light All inclusive

21 890 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.7 z 10
Hotel na mapě


Rixos The Palm

Dubai, Spojené arabské emiráty
28.9.-5.10.2019 , Polopenze

39 600 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.3 z 10
Hotel na mapě


Citymax Hotel Al Barsha At The Mall

Dubai, Spojené arabské emiráty
5.10.-12.10.2019 , Snídaně

15 590 Kč

Pobytové, U moře, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3, hodnocení: 8.7 z 10
Hotel na mapě


Admiral Plaza Hotel

Dubai, Spojené arabské emiráty
15.10.-20.10.2019 , Polopenze

17 100 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3,
Hotel na mapě


Sheraton Dubai Creek H.&t.

Dubai, Spojené arabské emiráty
4.11.-10.11.2019 , Plná penze

30 339 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5,
Hotel na mapě


Oceanic Khorfakkan Resort & Spa

Fujairah, Spojené arabské emiráty
8.11.-16.11.2019 , Polopenze

20 590 Kč

Pobytové, U moře, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4, hodnocení: 8.7 z 10
Hotel na mapě


Al Hamra Residence Ras Al Khaimah

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
19.11.-23.11.2019 , Snídaně

20 400 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.8 z 10
Hotel na mapě


Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa

Dubai, Spojené arabské emiráty
16.11.-27.11.2019 , Snídaně

49 042 Kč

Doprava: Letecky (Bratislava)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.2 z 10
Hotel na mapě


Signature 1 Hotel Tecom

Dubai, Spojené arabské emiráty
22.11.-29.11.2019 , Snídaně

23 710 Kč

Doprava: Letecky (Praha, Bratislava)
Hvězdiček: 4,
Hotel na mapě


Hotel Khalidiya Palace Rayhaan By Rotana

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
7.12.-13.12.2019 , Plná penze

21 190 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9.2 z 10
Hotel na mapě


Hotel Acacia

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
21.1.-30.1.2020 , Polopenze

14 490 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4, hodnocení: 7.5 z 10
Hotel na mapě


Ibis Al Barsha

Dubai, Spojené arabské emiráty
25.1.-7.2.2020 , Snídaně

25 690 Kč

Pobytové, U moře, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 3, hodnocení: 8.6 z 10
Hotel na mapě


Rove Trade Centre

Dubai, Spojené arabské emiráty
3.2.-13.2.2020 , Snídaně

25 190 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 3,
Hotel na mapě


Hotel Radisson Blu Resort Fujairah

Fujairah, Spojené arabské emiráty
10.2.-21.2.2020 , Polopenze

32 490 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.7 z 10
Hotel na mapě


Smartline Ras Al Khaimah Beach Resort

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
8.3.-15.3.2020 , All Inclusive

22 072 Kč

Doprava: Letecky (Vídeň)
Hvězdiček: 4, hodnocení: 8.1 z 10
Hotel na mapě


Hotel Beach Rotana

Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty
13.3.-18.3.2020 , Polopenze

19 490 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.8 z 10
Hotel na mapě


Hotel Radisson Blu Resort Sharjah

Sharjah, Spojené arabské emiráty
31.3.-2.4.2020 , Plná penze

14 790 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 8.5 z 10
Hotel na mapě


Hotel The Cove Rotana Resort

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
17.4.-28.4.2020 , Ultra All inclusive

55 890 Kč

Pobytové, Dítě zdarma / se slevou, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, hodnocení: 9 z 10
Hotel na mapě


Hilton Dubai The Walk

Dubai, Spojené arabské emiráty
3.5.-10.5.2020 , Snídaně

39 100 Kč

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 4, hodnocení: 9.3 z 10
Hotel na mapě