Saipan – netradiční exotika v Oceánii za 16990 Kč

15. 4. 2019

Pokud vás láká exotická dovolená v netradiční destinaci, můžete v nadcházející zimní sezóně navštívit Mariánské ostrovy, které se nacházejí v Oceánii v západní části Pacifiku. V nabídce rezervačního portálu Pelikan.cz jsou pro období od listopadu 2019 do března 2020 k dostání za 16990 Kč zpáteční letenky z Prahy na Saipan – hlavní a největší ostrov v souostroví Mariany. Letenky jsou se dvěma přestupy v Barceloně a Soulu (při zpáteční cestě v Soulu a Londýně) a v jejich ceně je příruční i podpalubní zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Prahy na Saipan vyhledávejte zde

K levným letenkám na ostrov Saipan budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zdeKomentáře: