Letní fotosoutěž o 3 poukazy od cestovní agentury Invia.cz

Pro letošní léto jsme pro vás připravili fotosoutěž o 3 poukazy od cestovní agentury Invia.cz v hodnotě 500 Kč. Každý den můžete do soutěže vkládat fotografie z vaší letošní dovolené a nechat ostatní uživatele facebooku, aby vaše dílka bodově ohodnotili. Soutěž probíhá od 24.5.2019 do 31.8.2019 a po skončení soutěže každá z prvních tří fotografií s nejvyšším počtem bodů vyhrává poukaz od cestovní agentury Invia.cz v hodnotě 500 Kč. Úspěchu můžete dosáhnout pokud budete vkládat kvalitní a líbivé fotografie a zalarmujete co nejvíce kamarádů, přátel a příbuzných, a to nejenom z prostředí facebooku, aby vámi vložené fotografie podpořili. Čím více vložíte fotografií, tím větší máte šanci na výhru.


VSTUP DO SOUTĚŽE


Pravidla soutěže
Účastníci soutěže vkládají prostřednictvím této aplikace do fotosoutěže fotografie na téma Moje letošní dovolená. Vkládat můžete libovolné množství soutěžních fotografii, které budou pořadatelem soutěže zkontrolovány a po schválení administrátorem nejpozději do 24 hodin zveřejněny v soutěžní aplikaci. Ze soutěže budou vyřazeny fotografie s erotickou tématikou, propagující násilí, rasovou nesnášenlivost a také ty, které nebudou souviset s tématem dovolené nebo u nichž bude zřejmé, že nepocházejí z letošního roku, popřípadě jinak porušují pravidla této soutěže. Uživatelé facebooku budou vložené fotografie bodovat. Uživatel může každých 24 hodin udělit jeden bod stejné fotografii. Vítězem se stávají autoři prvních 3 fotografií, které na konci soutěže získají nejvíce bodů. Každý z těchto vítězů obdrží poukaz na dovolenou v hodnotě 500 Kč od cestovní agentury Invia.cz. Jména výherců budou zveřejněna na naší facebookovské stránce do 3 dnů od skončení soutěže a o své výhře budou výherci informováni prostřednictvím emailu uvedeného u soutěžní fotografie. Pokud by došlo k situaci, že bude více vítězných fotografií se stejným počtem bodů, připadne vítězství tomu uživateli, který se do soutěže registroval dříve. V případě, že výherce nebude na svou výhru reagovat do 30 dnů od vyhlášení výsledků soutěže, bude tato postoupena dalšímu účastníkovi jehož fotografie získá jako další v pořadí nejvyšší počet bodů. Výhry budou výhercům odeslány elektroniky na emailovou adresu do 7 dní od vyhlášení výsledků soutěže.

Proto, abychom vás mohli informovat o případné výhře, potřebujeme na vás nějaký kontaktní údaj – v tomto případě email. Využijeme ho pouze u výherců a nepředáme ho nikomu jinému. V naší databázi bude uložen ještě 6 měsíců po skončení soutěže, a to pro případ, že by některý z výherců nereagoval na výhru, a bylo by tak nutné kontaktovat dalšího výherce v pořadí. Kdykoli nás můžete prostřednictvím emailu soutez@celedo.cz požádat o odstranění vašeho emailu z naší databáze a současného vyloučení ze hry.

Soutěž není věkově omezena.
Organizátor si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže.
Facebook není pořadatelem, spolupořadatelem ani sponzorem této soutěže. Soutěž pořádá internetový portál Celedo.cz