Statisíce návštěvníků míří na dovolenou na Srí Lanku

24. 11. 2014
Publikoval:
1936 přečtení

Hledáte pěkné místo na dovolenou, kde se budete moci věnovat odpočinku a zároveň prožít dobrodružství? Rádi bychom vám doporučili dovolenou na Srí Lance, která vás jistě očaruje ně jako statisíce návštěvníků před vámi. Srí Lanka je rájem nejen pro milovníky historie, ale také přírody, kterou bychom vám rádi alespoň krátce v tomto článku představili.

Přírodní bohatství Srí Lanky
Jeden den můžete podniknout výlet jeepem na safari, další obdivovat rozsáhlé čajové plantáže, které pokrývají většinu zdejší vysočiny, a třetí den se procházet nádherně upravenou botanickou zahradou. Možná se necháte zlákat výpravou do sloního útulku Pinnawala, kde můžete pozorovat stádo slonů při koupání v řece či krmení mláďat mlékem, vyfotit se se slonem nebo nedaleko se na něm i svézt.

Na Srí Lance můžete zavítat do některého z národních parků a poznávat tak krásy ničím nenarušené přírody. V mnohých z nich žijí zvířata, co jste dosud měli možnost vidět jen v zoologické zahradě. Chcete se např. blíže seznámit se slony a levharty nebo pozorovat exotické ptáky? Za návštěvu rozhodně stojí národní park Hortonovy pláně, který se nachází v nadmořské výšce přes 2000 metrů nad mořem. Cílem zdejší lehké trekkové trasy je 700 m hluboký sráz s příhodným názvem Konec světa.

Nabídka zájezdů na Srí Lanku
Dovolená na Srí Lance nadchne všechny děti i dospělé, kteří touží po dobrodružství a po nevšedních zážitcích. Navštivte krásnou a exotickou Srí Lanku, s cestovní kanceláří můžete odjet na dovolenou třeba už příští týden.

Zájezdy na Srí Lanku nabízí cestovní kancelář Nirvana Travel, na jejíchž webových stránkách můžete najít různé pobytové, poznávací i tematické zájezdy. Vzhledem k tomu, že její pracovníci Srí Lanku pravidelně navštěvují, tudíž ji dokonale znají a mohou vám doporučit zájezd odpovídající vašim představám, budete mít jistotu, že se pro vás dovolená na Srí Lance stane nezapomenutelným zážitkem a že se sem budete rádi vracet. Rádi bychom vás upozornili zejména na zájezd s názvem Přírodní bohatství Srí Lanky, při němž budete moci spatřit na vlastní oči nejen všechny výše uvedené přírodní atraktivity, ale i mnohé další (lodní výprava na moře za velrybami a delfíny, želví líheň atd.).

Jak zájezdy probíhají
Cestovní kancelář Nirvana Travel je specialistou na Srí Lanku a nabídku svých poznávacích okruhů sestavuje sama na základě vlastních zkušeností. Následně se tyto zájezdy uskutečňují individuálně pro každého klienta, kdykoliv si přeje, s vlastním průvodcem. Nenechte čekat krásnou přírodu a uskutečněte dovolenou, po které toužíte!