Turistykarta – karta nabitá výhodami

5. 8. 2015
1651 přečtení

Malá kartička jako přívěšek na klíče usnadňuje turistům v České republice cestování. Už více než 100 subjektů z cestovního ruchu na kartu vložilo finanční částku, procentuální slevu nebo možnost čerpat volné vstupenky. Zatím mají turisté na kartě služby v hodnotě 17 600,- Kč a další výhody každý týden přibývají. Technologii Turistykarty začíná pro své návštěvníky využívat také Jihočeský kraj.

Zvýhodněné vstupné nabízejí například zámky Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, zámecký areál Žirovnice – Špýchar, hrad i zámek Staré Hrady a další. Levněji se majitelé Turistykarty podívají do muzeí Voskových figurín, Papírových modelů, Jana Bechera, středního Pootaví, do Baťova institutu nebo si mohou zdarma zkusit vyrobit Hořické trubičky.

Turistykarta počítá i s vícedenními výlety, takže turisté získávají výhody i na ubytování. Běžně to je 100 až 200,- na noc, u vybraných hotelů i více nebo mají turisté slevu na jídlo a pití. Slevu turisté i u největšího prodejce tuzemských pobytů a zájezdů – Atis

Cestování do zahraničí je obvykle nákladnější než výlety po naší republice. Pro cestovatele, kteří rádi poznávají nové kraje, jsou zde od partnerských cestovních kanceláří připraveny výhody ve výši až několika tisíc korun. Pokud si s Turistykartou objednáte třeba poznávací zájezd s Čedokem, ušetříte ve dvou i 4000,- Kč. Výhody do karty přidali i další cestovní kanceláře pro aktivní turisty – Alvarez, Mundo, Alpina, Hoška a další.

Na cestách je potřeba i kvalitní vybavení, to mohou turisté zakoupit výhodněji u partnerů Husky, Yate, GSI, Lifemargue, Fjällräven a další.

Turistykartu si od letošního dubna zakoupilo již více než 2000 turistů. Svým pojištěncům ji na jaře v papírové podobě rozeslala i zdravotní pojišťovna OZP. Celkem může čerpat výhody z karty už více než 750 000 lidí.

Díky praktickému řešení karty v podobě malého přívěšku na klíče ji může mít každý stále u sebe. Komu ale nevyhovuje plastový přívěšek může mít kartu včetně přehledného seznamu výhod ve svém mobilu. Kartu si do mobilu nahraje přes chytrou aplikaci Mobile Pocket, která umí spravovat prakticky všechny věrnostní karty a systémy v ČR. “Projekt Turistykarty jsme spustili na jaře letošního roku. Naším cílem je vytvořit jednoduchý systém, který lidem ušetří peníze na výletech, cestách i dovolených. Turisté nebudou muset složitě hledat, pro který region je jaká kartička a co zrovna aktuálně nabízí,” říká Jiří Pilnáček, ředitel portálu Turistika.cz, který Turistykartu provozuje.

Na stránkách Turistykarta.cz si turisté mohou kartu objednat (roční plastovou za 100,- Kč, měsíční papírovou za 50,- Kč) a zároveň zde sledovat aktuální výhody. Hodně z nich lze čerpat opakovaně. Nově lze kartičku zakoupit i v informačních centrech v Hradci Králové nebo v Praze. “Další prodejní místa se sami hlásí a během léta se bude kartička prodávat na více než 50ti místech v ČR”, doplňuje Jiří Pilnáček

[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-55c2528e9bcac/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2015080503’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]