Užijte si cestování s výhodnou Jízdenkou na léto

05.07.2017
498 přečtení

Plánujete prázdninové výlety? Využijte aktuální nabídky Českých drah a pořiďte si Jízdenkou na léto. Tu je možné zakoupit ve dvou variantách. Týdenní jízdenka pro neomezené cestování vlaky Českých drah na území České republiky stojí 790 Kč (s inkartou IN 25 pak jen 690 Kč), jízdenka čtrnáctidenní vás vyjde výhodněji, a to na 1190 Kč (s inkarkou IN 25 jen na 990 Kč)

Jízdenku na léto můžete zakoupit u pokladní přepážky Českých drah, v e-shopu, u průvodčího ve vlaku (pokud jedete ze stanice, ve které nebyla otevřená pokladna).

Jízdenka na léto nabízí cestování vlaky Českých drah po celé České republice po dobu 7 nebo 14 dnů bez omezení počtu najetých kilometrů, neomezený počet jízd a použitých kategorií vlaků ČD. Nastoupit a vystoupít můžete kdykoliv, jízdenka je vázaná pouze na osobu uvedenou na jízdence a lze ji využít jen v červenci a srpnu.

Pokud využijete této sezónní nabídky Českých drah, můžete pro své prázdninové putování využít i ubytování v penzionech, hotelech nebo kempech z nabídky rezervačního ubytovacího portálu BOOKING.com (ubytování v Česku), případně se inspirovat tipy níže.Booking.com