Wellness Hotel Frymburk – špička mezi šumavskými hotely

16. 8. 2015
Publikoval:
1820 přečtení

Hledáte levnou dovolenou na Šumavě? A přitom je pro vás důležitá kvalita? Představujeme vám Wellness Hotel Frymburk, který patří podle hodnocení klientů cestovní agentury INVIA.cz ke špičce mezi šumavskými hotely.

Wellness Hotel Frymburk se nachází v bezprostřední blízkosti malebného městečka Frymburk ležícího u Lipenského jezera. Hotel poskyzuje ubytování v 1, 2 a 4lůžkových pokojích typu Standard, Superior, Junior Suite a Family pokoje. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), Wi-Fi (zdarma – pouze některé pokoje, ostatní LAN připojení, kabel k zapůjčení na recepci zdarma), telefon, TV-SAT, Superior (navíc trezor, minibar, výhled na Lipenské jezero), balkón (některé pokoje), rodinné Family pokoje (2 oddělené ložnice), Junior Suite (oddělená ložnice, obývací pokoj s přistýlkou). 3 bezbariérové pokoje.

Vybavení: recepce, 2 restaurace, hotel. trezor, vinárna, lobby bar, cukrárna, konferenční služby, Wi-Fi (zdarma), pro děti – postýlka, stolička, strava a hlídaní; Wellness & SPA (různé druhy masáží a zábalů, kosmetika, manikúra, pedikúra, koupele, hydromasáže), saunový svět, solná jeskyně, aquapark, úschovna a půjčovna kol, půjčovna sport. potřeb, parkoviště, akceptace platebních karet.

Stravování: snídaně, polopenze (snídaně – bufet, večeře – bufet, výběr z menu nebo á la carte).

Sport: stolní tenis, squash, wallyball, kulečník, bowling, hotel. přístav (vlastní molo, půjčovna kajutových plachetnic, vyhlídkové plavby), vodní sporty, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, Nordic Walking, in-line bruslení, golf (50 km), lyžování běžecké a sjezdové.

Výlety: Český Krumlov, České Budějovice, hrad Rožmberk.

Wellness Hotel Frymburk nabízí ideální podmínky pro strávení vaší levné rekreace či levných silvestrovských pobytů. Levné last minute nabídky a levné pobyty v Wellness Hotel Frymburk vybírejte prostřednictvím formuláře v pravé části stránek nebo z tipů níže.
[insert_php]
// URL adresa
$url = ‘https://affil.invia.cz/direct/core/tool_xml-feed/download/id/173281-55d08cca170d3/’;
// Unikatni nazev
$name = ‘2015081603’;
// Pocet polozek
$count = 50;
// Zde už needitovat
$full_url = “https://www.levna-dovolena.com/invia.php?url=$url&name=$name&count=$count”;
echo file_get_contents($full_url);
[/insert_php]