Z Prahy do Bangkoku od jara do podzimu za 13990 Kč

5. 1. 2019

V nabídce rezervačního portálu Pelikan.cz jsou pro období od dubna do října 2019 k dostání levné zpáteční letenky z Prahy do thajského Bangkoku, které pořídíte ve vybraných termínech už za 13990 Kč. Lety se zhruba 3 – 4 hodinovým přestupem v Dubaji operují aeroliky Emirates Airlines. V ceně je příruční i odbavené zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku vyhledávejte zde

K levným letenkám do hlavního města Thajska – Bangkoku budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele