Zpáteční letenky z Prahy do Colomba za 11590 Kč

10. 7. 2018

Pokud se někdy v období od září 2018 do června 2019 chystáte na Srí Lanku, můžete využít akční zpáteční letenky z Prahy do Colomba, které na rezervačním portálu Pelikan.cz pořídíte ve vybraných termínech za 11590 Kč. Lety s přestupem v ukrajinském Kyjevě operuje letecká společnost Ukraine International Airline. V ceně letenky jsou 2 kabinová a jedno podpalubní zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Colomba vyhledávejte zde

K levným letenkám do Colomba budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde